Maziste, białe upławy i stan podgorączkowy a ciąża

Witam. Staram się od miesiąca z mężem o dzidzie tylko nie wiem jakie i kiedy mogą pojawić się  pierwsze objawy ciąży. Robiłam już dwa razy test ciążowy ale wykazał negatywność. Chciałam podkreślić że zawsze już 1,5 tyg przed okresem bardzo mnie bolały piersi. Tteraz jest tydzień do okresu a mnie piersi nie bola cale tylko same sutki. Brzuch bardzo mnie pobolewa dołem i cały czas mam stan podgorączkowy czyli 37.2 teraz pokazały mi się  upławy z pochwy o mazi białej i gęstej. Proszę o poradę

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Proszę poczekać do terminu miesiączki i wykonać test ciążowy. Na podstawie opisanych objawów nie można stwierdzić ciąży, tym bardziej, że nawet jeśli doszło do zapłodnienia i zarodek zagnieździł się w macicy, to istnieje duże ryzyko, że nie przetrwa terminu miesiączki, ponieważ na tym etapie bardzo częste są poronienia samoistne.