Mdłości a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

witam. od pol roku stosuję tabletki antykoncepcyjne. od jakiegos miesiaca wieczorami, niezaleznie od tego co zjem jest mi niedobrze, nieprzyjemnie mi się "odbija" wieczorem wlasnie zazywam tabeltki, czy jest mozliwe, ze po 5 miesiącach nagle tabletki mają zły wpływ na mmnie czy należy szukac przyczyny gdzie indziej? pozdrawiam

Witam serdecznie. Jest to mało prawdopodobne, szczególnie jeśli przyjmuje Pani ten sam preparat, jednak nie można wykluczyć takiego działania tabletek na żołądek. Możliwa jest także np infekcja Helicobacter pyroli powodująca zapalenie śluzówki żołądka.