Mdłości, biegunki i ból brzucha

witam na poczatek powiem ze nie moglam pojsc do lekarza poniewaz nie jestem ubezpieczona.w 2 pierwsze dni okropne mdlosci i caly czas az do tej pory bol po kazdym posilku i lekkie mdlosci.dostalam biegunki bezowej czuje.po stoperanie kał sie zbił i zauwazylam w nim zielone kropki i jakies nitki.jakby nie strawiony pokarm,rowniez po papierosie boli mnie brzuch i krzyz z tyłu. boje sie ze to moze byc pasozyt.nie mam wymiotow ani goraczki .biore no-spe,stoperan,probiotyki.kiedy mi to przejdzie?pzdr

Niestety nie jest możliwe rozwiązanie Pani problemów bez wizyty u lekarza i pewnie potrzebne będą dodatkowe badania. Sugeruję wizytę u gastroenterologa, nawet jesli nie jest Pani ubezpieczona. Wielu lekarzy przyjmuje prywatnych pacjentów.