Mdłości, ból brzucha i uczucie pełności po jedzeniu

Witam,od ok 2 miesiecy bardzo przybieram na wadze,sr 1kg na miesiac do 2kg !! Zaobserwowalam dziwne mdlosci w dole brzucha,okolice przydatkow,uczucie pelnosci po jedzeni(nie takie jak sie najada czlowiek)-ciaza jest wykluczona,robilam test,..czesto tez czuje jak pokarm podchodzi mi do przelyku,czeste bole glowy i brak energii,mieszkam w anglii i lekarze niestety bagatelizuja moja przypadlosc,bardzo prosze o rade -moze maja racje ,ze to nic powaznego i powinnam tylko zbic wage i przejsc na diet

Trudno jest poradzić przy braku możliwości przeprowadzenia wywiadu i badania fizykalnego, jednak jeżeli dobrze zrozumiałem, przybiera Pani na wadze bez wprowadzenia restrykcji dietetycznych. Proszę sprawdzić, ile kalorii dostarcza Pani do organizmu, ocenić swój codzienny wysiłek fizyczny i sprawdzić, czy te liczby się bilansują. Wskazane jest oczywiście sprawdzenie podstawowych badań i USG brzucha, jeżeli przyrost wagi nie wynika ze zwiększonej podaży.