Mdłości, ból brzucha oraz nagłe pocenie się

Witam. Mam 18 lat. Dzisiaj rano robiąc śniadanie nagle poczułam mdłości, ból brzucha oraz nagle zaczęłam się pocic. Potem poszłam do toalety się załatwić i chciałam się położyć na łóżku. Miałam dziwny obraz. Czułam się dziwnie, nigdy tak nie miałam. Od tygodnia biorę lek glucophage xr 750 i w ubiegły piątek wypilam 3-4 kieliszki wódki nie wiedząc że nie można spotkać alkoholu podczas terapii tym lekiem. Proszę o pomoc i radę co mam zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się dolekarza rodiznnego, najlepiej byłoby mierzyć poziom glikemii glukometrem aby zobaczyć czy nie sa to objawy hipoglikemii.