Mdłości, ból podbrzusza i osłabienie a torbiel jajnika i przypuszczenie endometriozy

witam mam problem mam 21 lat ostatnio lekarz u mnie stwierdzil torbiela na prawym jajniku dosc spoergo i przepuszcza endometrioze ostatnia miesiaczke mialam 12 listopada teraz powinnam miec 5 ale jeszcze nie mam od paru dni zle sie czuje wczoraj maialam straszne mdlosci i bylam bez sily boli mnie brzuch dolem i czuje sie jak bym byla pelna i srasznie oslabiona czy mam sie martic prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem zbliżającej się miesiączki. Jeśli objawy będą się nasilać, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.