Mdłości, bóle brzucha i krzyża a możliwość ciąży

Nurtuje mnie ostatnio pytanie czy mogę być w ciąży? 7 marca zaczełą mi się miesiaczka. 21 marca miałam ogromne mdłości cały dzień ale nie wymiotowałam. Od tego czasu mam lekkie mdłości i boli mnie brzuch, podbrzusze i krzyże. Najbardziej boli mnie lewy jajnik. od dziś jest już spokojniej. robiłam tydzień temu dwa testy co 3 dni ale wyszły negatywne. Czy to możliwe zebym w dniu owulacji miała takie mdłości czy owulacja musiala nastapic wcześniej?

Jeśli miesiączki są regularne, wszystko wskazuje na to, że dolegliwości jakie Pani opisuje są związane z owulacją ( 21marca - 14d.c. ) a prawdopodobieństwo wcześniejszego zajścia w ciąże jest praktycznie zerowe.