Mdłości, bóle głowy po tabletkach antykoncepcyjnych

witam , od 3 tyg biore tabletki antykoncepyjne , mam mdlosci , bole glowy i wrok mi sie pogorszyl , bole brzucha , ostatnio zawazylam ze brzuch sie zaokraglil.odczowam tez zmeczenie. zastanawiam sie czy to tylko skutki uboczne tabletek czy tez moze jestem w ciazy , pomimo zabezpieczenia. Partner mowi , ze to nie mozliwe , ale ja sie martwie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest znikome. Jeśli chce się Pani jednak "ostatecznie" przekonać, sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wszystkie opisane objawy mogą być działaniem niepożądanym antykoncepcji hormonalnej.