Mdłości, bóle w żołądku i kłucie w mostku

Witam. Mam 19 lat. Od tygodnia mam problemy z żołądkiem, mam mdłości zwłaszcza wieczorem, mam bóle w żołądku i mostku- kłujące. Mam w przełyku jakąś gule. Ciągle jestem zmęczona, śpiąca. Nie mam apetytu, ostatnio cały wieczór wymiotowałam i miałam biegunkę oraz gorączkę . Drętwieją mi nogi, nie mam na nic ochoty. Zdarzają mi się uderzenia gorąca, wtedy robię się czerwona na twarzy. Mam lęki zwłaszcza przed śmiercią. Ostatnio objawy się pogorszyły, ale te z żołądkiem są najgorsze . To nerwica?

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być związane z zaburzeniami nerwicowymi. Mogą być jednak również skutkiem choroby wrzodowej żołądka czy infekcji wirusowej przewodu pokarmowego. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.