Mdłości, bolesność piersi a ciąża

Witam. Moja ostatnia miesiączka była 19.01.2015 roku. Współżyje z chłopakiem bez zabezpieczenia (stosunek przerywany). Mam lekkie bóle w podbrzuszu, mdłości oraz lekko pobolewają mnie piersi. Czy to może być ciąża?

Aleksander Ropielewski

Tak mogą to być objawy ciąży. Aby ją wykluczyć lub potwierdzić sugeruję wykonanie testu ciążowego lub badania poziomu beta hCG w surowicy.