Mdłości i bóle głowy po zatruciu się kiełbasą

Dwa miesiące temu byłam na grillu i zjadła kiełbasę zaznaczę ze nikt więcej jej nie jadł. Następnego dnia rano powstały mdłości po kilku tygodniach doszły zawroty głowy i bóle żołądka. Wykonałam gastroskopie i tomokomputer bez odchyleń. Moje pytanie jakie badania mogę wykonać na jakieś bakterie które mogły powstać po spożyciu tej kiełbasy. Lamblie kału i pasozyty w kale wykonałam raz równiez wszystko dobrze. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.