Mdłości i delikatne zawroty głowy oraz osłabienie

Witam! Potrzebuję porady specjalisty. Od dłuższego czasu miewam ciągle mdłości i delikatne zawroty głowy oraz czuje się osłabiony. Pierwszy raz zdarzyło mi się to jadąc samochodem i występowało sporadycznie. Na chwilę obecną nie mogę wyjść nawet do sklepu, dopada mnie w samochodzie, wszędzie gdzie się ruszę. Dobrze czuje się tylko w domu i pracy gdy nie musze się ruszać z miejsca. Jestem już wykończony, jestem innym człowiekiem przez tą moją dolegliwość. Proszę pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Aby cokolwiek móc doradzić konieczne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu lekarskie. Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po badaniu będzie mógł nakierować Pana do odpowiedniego specjalisty. Na podstawie Pana odpisu nie można stwierdzić przyczyny takich dolegliwości. Konieczna jest wizyta lekarska.