Mdłości i osłabienie przy raku płuc

witam mam pytanie mój tata cięzko choruje ma raka płuc z przerzutami na oskrzela krtan i ucho dodatkowo ma tętniaka aorty brzusznej,nie chce jesc i ma mdłosci po jedzeniu czy cos z tym mozna poradzic aby nie miał mdłosci i jadł i ile czasu mu zostało prosze o pilną wiadomosc

Nie zajmuję sie przepowiadaniem przyszłości lecz leczeniem - nie odpowiem więc na pytanie:"ile czasu mu zostało"!!! Szczegóły opieki codziennej i karmienia proszę omówić z onkologiem prowadzącym! zż

Proszę ze skierowaniem udać się do Poradni Paliatywnej. Jedynie ona może pomóc Pani w tych i wielu innych problemach.