Mdłości i powiększone podbrzusze a możliwość zajścia w ciążę

witam!kochalam sie z chlopakiem jakies 9-10 dni przed miesiaczka,z poczatku bez prezerwatywy puzniej z ....!!po 2 dniach wzielam escapelle po 2 dniach mialam okres a po 21 zrobilam test-negatywnie!!przez kolejne 2 miesiace mialam miesiaczki regularnie,do 10 tygodnia zrobilam 2 kolejne testy i tez negatywnie!!!jednak sie boje bo ciagle mecza mnie mdłosci i mam wrazenie powiekszonego podbrzusza!!!mozliwe ze testy i pigułka zawiodly??fakt zyje w stresie i strachu!!pozdrawiam!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością może Pani wykluczyć ciążę. Mdłości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.