Mdłości i zawroty głowy oraz wynik EKG

Mdlosci i zawroty glowy. Mialam robione badania EKG , oraz krwi. Stwierdzono u mnie nerwice ale teraz sam lekarz watpi czy ja mam. Wyslal mnie do neurologa. Dodam ze bylam juz u neurologa ale pani robila tylko takie badania swoje bez EEG etc. lekarz powiedzial ze jesli neurolog nic nie wykarze to jestem zdrowa. Obawiam sie czy nie mam zadnej grzybicy etc. Jak sobie pomoc? Jakie badania rekomendujecie? Moze to byc reakcja alergiczna na cos? Czy moge miec problem z blednikiem?

Jeśli przy podobnych objawach zostaną wykluczone zaburzenia somatyczne (tak, jak to jest na ten moment u Pani) najbardziej prawdopodobna diagnozą jest faktycznie nerwica. Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatra, który postawi diagnozę, wytłumaczy, rozwieje wątpliwości i zaproponuje odpowiednie leczenie (farmakoterapię i psychoterapię).

Witam,
rozumiem, że jest Pani pod opieką lekarza, który podejrzewa nerwicę, jednak w celu w pełni profesjonalnego i odpowiedzialnego zajęcia się Panią zleca badania, żeby wykluczyć wszelkie inne powody Pani stanu, tak dla całkowitej pewności. Zaufałabym lekarzowi. Z drugiej także strony poleciłabym Pani kontakt z psychoterapeutą, który może pomóc znieść niepewność i radzić sobie z nią. Pozdrawiam.