Mdłości nasilające się po miesiączce

Mój problem trwa już około 3 miesięcy. Mam 21 lat. Od 3 miesięcy mam mdłości które głównie nasilają się po miesiączce. Wczesniej brałam antybiotyk po którym miałam grzybice języka. Mdłości nie są raczej od żołądka bo nie ma różnicy co zjem. Na języku bliżej gardła mam białe małe kropki a na tylnej scianie gardła takie zółte plamy. Co to może być? Byłam u lekarza rodzinnego dał skierowanie do gastrologa i leki na refluks i zespół jelita drażliwego ale one nie pomagają. Juz nie wiem co robić

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza ginekologa. objawy mogą mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi.