Mdłości, osłabienie i senność a przyjmowanie pigułek od 5. miesięcy

Biorę antykoncepcje od 5-cy, ostatnio brałam pigułkę po 3-4 godzinach dość często przez moją pracę. Na kilka dni przed skończeniem kolejnego opakowania dostałam mdłości i jestem osłabiona, śpiąca. Robiłam test i wyszedł negatywny, więc zaczełam kolejne opakowanie od ostatniej soboty po 7 dn przerwy. Pomyślałam że może pogoda albo stres ale mam tak do tej pory. bardzo się martwie bo nie miałam takich objawów wcześniej i nie myślałam o ciąży dopóki ktoś mi nie powiedział ze testy nie są wiarygodne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli test został wykonany prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę powtórzyć badanie. Jeśli dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.