Mdłości, pieczenie w przełyku, katar i kaszel

Dziś rano poczułam mdłości,które towarzyszą mi do teraz. Wracają do domu czułam się coraz gorzej, temperatura ciała to 36.7 a temperatura w pochwie 37.3. Piecze mnie w przełyku,mam katar i trochę kaszel mnie zbiera. Proszę o pomoc .
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Są to najpewniej objawy infekcji górnych dróg oddechowych.
Bez badania przedmiotowego nie da się zalecić odpowiedniego postępowania. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.