Mdłości przy stosowaniu antybiotyku Formilid

Witam serdecznie od dwóch dni biorę antybiotyk fromilid 500 i jest mi po nim strasznie nie dobrze ciągle mnie mdli dzwoni mi w uszach i uczucie ciężkiego żołądka i ten gorzki smak w ustach czy mogę odstawić ten antybiotyk? Czuję się fatalnie po nim dostałam ten antybiotyk na początkowe zapalenie oskrzeli gorączka była wysoka powyżej 39 ale już nie mam żadnych objawów tylko kaszel proszę o podpowiedź co mam zrobić bo nie wytrzymam 2 dni do konsultacji z lekarzem nigdy tak nie mialam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli są to bardzo uporczywe objawy to proszę odstawić. Po badaniu kontrolnym u lekarza zostanie podjęta decyzja o dalszym odpowiednim postępowaniu.