Mdłości równoczesne z bólami okolic odbytu

WItam Od 7 miesięcy mam ciągłe mdłości (lekarz przepisał mi Torecan). Mdłości nasilają się po posiłku i równocześnie dochodzą do tego bóle okolic odbytu oraz dolnej części brzucha. Stwierdziłem również ból podczas oddawnia moczu w dolnej części brzucha. Sczególnie przy końcu jak dochodzi minimalny wysiłek i napięcie mięśni. Nawet po defekacji mdłości i złe samopoczucie nie ustają. Z czym to może być związane? Dodam że jestem 7 miesięcy po usunięciu zgorzelinowo zmienionego wyrostka robaczkowego

Witam, to nie brzmi zachęcająco - mogą to być objawy przemijającej niedrożności, z jaką po takim zabiegu należy się liczyć lub innych ropnych powikłań. Proszę koniecznie opowiedzieć to swojemu chirurgowi. Będą potrzebne badania USG, OB, CRP, morfologia z rozmazem może rtg przeglądowe brzucha - takie bym zlecił słysząc ten wywiad.