Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mdłości równoczesne z bólami okolic odbytu

WItam Od 7 miesięcy mam ciągłe mdłości (lekarz przepisał mi Torecan). Mdłości nasilają się po posiłku i równocześnie dochodzą do tego bóle okolic odbytu oraz dolnej części brzucha. Stwierdziłem również ból podczas oddawnia moczu w dolnej części brzucha. Sczególnie przy końcu jak dochodzi minimalny wysiłek i napięcie mięśni. Nawet po defekacji mdłości i złe samopoczucie nie ustają. Z czym to może być związane? Dodam że jestem 7 miesięcy po usunięciu zgorzelinowo zmienionego wyrostka robaczkowego
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Witam. Opisane dolegliwości mogą wiązać się z istnieniem zespołu jelita drażliwego. Sugeruję konsultację ze specjalistą gastroenterologii który wdroży odpowiednie leczenie.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, to nie brzmi zachęcająco - mogą to być objawy przemijającej niedrożności, z jaką po takim zabiegu należy się liczyć lub innych ropnych powikłań. Proszę koniecznie opowiedzieć to swojemu chirurgowi. Będą potrzebne badania USG, OB, CRP, morfologia z rozmazem może rtg przeglądowe brzucha - takie bym zlecił słysząc ten wywiad.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy