Mdłości w 5. tygodniu ciąży

Witam jestem w 5tc i mam małe mdłości ale bez wymiotów trochę się obawiam bo w poprzednich ciążach (2) były wymioty ale już nie pamiętam czy od początku czy potem gdyż moje najmłodsze dziecko ma 4,5 roku. A i pamiętam że obydwie ciąże poprzednie były zagrożone i boje się że teraz też tak będzie . W 1 ciąży 7lat temu urodziłam wcześniaka a w drugiej miałam krwawienie wewnątrz maciczne ale donosiłam ciąże do końca. A teraz nie mam wymiotów jakieś tylko nudności i to mnie nie pokoi. Czy jest ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nudności mogą występować na wczesnym etapie ciąży. Jeśli jednak coś Panią niepokoi to powinna Pani udać się na wizytę o specjalisty ginekologa.