Mdłości w brzuchu i spadek wagi

Witam, od pewnego czasu czuję mdłości w brzuchu. Odżywiam się raczej dobrze, ponieważ chodzę na siłownie - cztery posiłki dziennie itd. Pomimo tego zauważyłem nagły spadek masy ciała, 6 kg w około miesiąc, mimo usilnych starań nadal nie mogę przybrać na wadze (obecnie ważę 60 kg). Inne niepokojące objawy to dosyć częste zaparcia, śluz w kale i często pojawiające się zmęczenie. Co może powodować takie objawy? I czy przed ewentualną wizytą u lekarza warto zrobić jakieś badania?

Witaj,
Twoje problemy mogą być wywołane przez różne czynniki. Możesz zrobić morfologię krwi, która może wnieść coś konkretnego. Podczas wizyty lekarz sam poinformuje Cię jakie badania będzie potrzebował do postawienia diagnozy, jeśli w ogóle.
Pozdrawiam.