Mdłości, wodnista biegunka i kłucie w dole brzucha

Witam.Jestem chora od zeszłego poniedziałku. Początkowo brałam Febrisan, lecz w środę poszłam do lekarza i dostałam antybiotyk Zamur 500 na zatoki, Siunupret i Linex Forte osłonowo. Dodatkowo biorę antykoncepcję Vibin mini. W poniedziałek wieczorek źle się czułam, miałam mdłości i wodnistą biegunkę. Przestałam brać antybiotyk i przepisane leki. Myślałam że to grypa jelitowa, we wtorek kupiłam Stoperan, Enterol i ProHydro do picia i wit. C. Czułam kłucie w dole brzucha i przy tym mdłości. Co to?

Antybiotyk niszczy bakterie, również te jelitowe, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Mdłości i biegunki są częstym powikłaniem. Proszę zastosować dietę bardzo lekkostrawną (bez nabiału), probiotyk z jak największą ilością szczepów 2 razy dziennie, herbaty ziołowe i wodę niegazowaną co najmniej 2 litry dziennie w sumie.
Polecam kłącze pięciornika jako środek przeciwbiegunkowy, przeciwbakteryjny i przeciwazapalny (ilość proszku na czubek noża czyli taka większa szczypta popijamy zimnym płynem- mozna kupić w niektórych aptekach i w sklepach zielarskich).