Mdłości, wymioty, ból brzucha a skąpa miesiączka

Witam... Mam taki problem Dwa tygodnie temu mieałam okres ale bardziej skąpy niż zwykle i nic mnie nie bolało. Można powiedzieć że nawet nie zauważyłam go. Od tygodnia ciągle mi jest niedobze i naciąga mnie na wymioty a do tego jeszcze kuje mnie często brzuch jak by mi ktoś igłe tam wbijał. Nie czuje się abym była w ciązy choć nie robiłam testu i nie byłam u lekarza. Prosze pomóżcie mi Miła Ann:-P

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani wykonać test ciążowy. Jeśli wynik badania wykluczy ciążę a dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.