Mdłości, zawroty głowy i ból podbrzusza u 21-latki

Nie wiem czy udac sie z tym do lekarza, mam 21 lat od kilku dni mam mdlosci zawroty glowy napady bolu dolu brucha z kregoslupem jak glebiej oddychne od razu mi slabo co mam zrobic

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być spowodowane wieloma przyczynami, np. ciążą, infekcją. Sugeruję konsultację lekarską w celu odnalezienia przyczyny. Jeśli nie wyklucza Pani ciąży, sugeruję wykonanie testu ciążowego.