Mdłości, zawroty i bóle głowy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam borykam się z takim problemem otóż w poprzednim miesiącu miałam 2 okresy w ciągu miesiąca tzn pierwszy od 1-6 grudnia a drugi od 30.12-2.01 z tym że ta druga miesiączka była bardzo znikoma przejawiało się w niewielkie plamienie co mnie bardzo zdziwiło ponieważ dość obfite mam miesiączki po skończonym okresie miewam mdłości zawroty głowy i bóle tak jak na miesiączkę , czy to mogą być objawy ciąży ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Skąpe krwawienie może oznaczać, że nie było to krwawienie miesiączkowe ale np. krwawienie implantacyjne. Proszę wykonać test ciążowy, który w przypadku ciąży powinien już być dodatni, a w razie wątpliwości zgłosić się do poradni ginekologicznej.