Mdłości, zgaga i zmęczenie w 7. tc

Witam.Jestem w 7 tc. od poltora tygodnia strasznie zle sie czuje.Mdlosci,zgaga,zmeczenie,zawroty glowy a do tego taki dziwny ucisk w gardle,co mnie najbardziej niepokoi. Jest to moja 4 ciaza,w tym dwie poronione.Chcialabym sie dowiedziec czy ten ucisk jest normalny? Nigdy czegos takiego nie mialam. Wizyte u lekarza mam dopiero za 3 tygodnie. przeszkadza mi nawet szal na szyi,,zle sie czuje prowadzac auto,duszno mi. Bardzo prose o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, tylko obecnie przy infekcjach Proponuje jeśli to możliwe poprosić o wizytę domowa lub udać się prywatnie.