Meczą mnie myśli samobójcze - co robić?

Mam 33 lata. Ostatnio mam bardo mocne myśli samobójcze ze porostu boje się ze to zrobię. W tych stanach mam już opracowana formę zabicia się. Od 3 lat żyję w leku. Zasłania zasłony 24 h na palcach chodzę w domu. Depersonalizacja dera lizać ja płaczliwość. Mania depresja osamotnienie i wiele wiele innych. Gdzie mam iść. Na kilkanaście chorób zaburzeń psychicznych na 10 objawów Co najmniej 40% pasus do mnie a w niektórych przypadkach np cyklofrenia pasuje 100%

Witam Pana.Z przykroscia zauwazylam ze skupiony jest Pan na wyszukiwaniu i przypisywanie sobie coraz gorszych symptomow.Proponuje aby zaczal sie Pan na swoim zdrowiu i na formach i metodach przy pomocy ktorych moze Pan wyjsc z tego co sobie Pan nakrecil.Jest Pan bardzo mlodym czlowiekiem to wielki atut.Prosze wyjrzec przez okno swiat jest piekny.Jest coraz cieplej,coraz dluzsze dni i coraz wecej slonca na niebie ,prosze sie na tym skupic.:spacery,bieganie,mozna tez wykorzystac karnawal spotkania z ludzmi na wesolo.Czytanie ksiazek inspirujacych.Odwiedzanie klubow,bibliotek wystaw.A przede wszystkim duzo przebywac na powietrzu i skupic uwage na technikach ktore pomoga zrezygnowac z negatywnego myslenia.33 lata to piekny wiek szkoda go marnowac na negatywne myslenie.Mozna tez odwiedzic hospicjum zeby pomoc innym ludziom,lub schronisko dla zwierzat.Pomoc sasiadom czy Rodzinie odwrocic swoje myslenie o 180 " .Swiat jest piekny a ludzie wspolczujacy i pomocni.Z miloscia zycze Panu powrotu do zdrowia.Alicja Maria Jankowska