Męcząca duszność, ból gardła i szczypiący ból języka

Witam! Mam taki problem i bardzo liczę na Pańską pomoc. Od dzisiejszego ranka okropnie się czuję. Obudziła mnie męcząca duszność, ból gardła i szczypiący ból języka. Zauważyłam żółty nalot na języku i to co mnie najbardziej przeraziło to do połowy czarne podniebienie i malutkie czarne plamki na policzkach i dziąsłach. Mam wieczną chęć na coś do picia, bo non stop mnie suszy i na dodatek mam problem z połykaniem czegokolwiek, bo bardzo mnie boli. Bardzo proszę o szybką pomoc z góry dziękuje!

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian na śluzówce jamy ustnej i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję szybki kontakt z lekarzem