Męczące i silne zawroty głowy

Od pewnego czasu mam silne zawroty głowy. Gdy leze wszystko jest w porządku, jednak gdy wstaję kręci się. To samo jest gdy siedzę. Robiłam morfologie i jest ok. W zeszłym roku miałam robiony RM głowy i również w normie. Zawroty są męczące i dochodzą do nich czasem nudności i szum w uszach. Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Niestety przyczynami zawrotów głowy może być tak wiele zaburzeń lub chorób, że bez wizyty u lekarza (neurolog, laryngolog lub internista) i wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe udzielenie pomocnej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski