Męczące i uporczywe bóle głowy i karku

Bóle głowy i karku. Mam 24 lata i od pewnego czasu męczą mnie uporczywe bole glowy, czesto rowniez przy tym boli mnie galka oczna. Slysze takze nasilajacy sie szum badz tetnienie w lewym uchu.Lecze sie na nadcisnienie tetnicze, dodam ze przy lekach ktore biore jest ono unormowane. Prosze o porade. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który da Pani skierowanie na odpowiednie badania. Objawy które Pani opisuje są bardzo niepokojące także proszę nie zwlekać i zasięgnąć bezpośredniej porady u specjalisty.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk