Męczące zaburzenia oddychania przy stwierdzonej astmie

witam.niepokoje się i denerwuje bo moj syn ma stwierdzona nie do końca astme ,był do tej pory bez lekow i nagle zaczął ciężko oddychać tak jakby męczył się przy wydechu głosno ,włączyłam leki wszystkie zapisane przez lekarza i niby troche sie uspokoiło ale cały cczas tak jeszcze oddycha.Bierze Seretide,Delortan.montelukast.Martwie się,bo niewiem co robić i na ile jest to niebezpieczne i kiedy przejdzie?

Milena Lubowicz

Astma jest chorobą przewlekłą, której objawy zwykle udaje się opanować poprzez odpowiednie leki. Jeżeli już Pani zauważyła poprawę, to bardzo dobrze, proszę utrzymać to leczenie. Gdyby miała Pani nadal wątpliwości proszę udać się z dzieckiem do pediatry, który je zbada i oceni czy trzeba leczenie zmodyfikować.
Pozdrawiam