Męczący kaszel i osłabienie po anginie

Witam 3 tygodnie temu miałam angine brałam 3 antybiotyki pomógł ostatni augumentin. Terazmam bardzo męczący kaszel osłabienie do tego2 dzień temp wieczorami 37,2.od3 dni dyskomfort w żołądku wzdęcia, zaparcia. Z antybiotykiem brałam nimesil 2x dziennie i efferalgan 2x dziennie. Od jakiegoś czasu przeszło 6 m pojawiły mi się plamy czerwone pod pa lachami. 2 razy miałam robiona morfologię i wszystko jest ok lekarz orzekł że wyniki prawidłowe. Czy moje objawy SA niepokojące i świadczą o czymś pow

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiany mogą mieć etiologię grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.