Męczący kaszel z krwiopluciem przy grypie

Witam . Mam 43 lata .od 4 dni mam grypę . W 3 dniu ustala gorączka , bol głowy , ale teraz mam straszny bol ciała. Mam kaszel lekko odrywający sie i katar z zielona wydzielina .mam pytanie . Co zrobić, albo co wsiąść na bol przy kaslaniu bo jest straszny, boli mnie cały brzuch. Nawet nie myśle aby brać lekarstwa odkrztuszanie bo nie dam rady. Nadmienię , ze 3 razy zdarzyło sie mi krwioplucie . Jak długo taki stan bedzie .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.