Męczący powracający kaszel u 31-latki

Męczący powracajacy kaszel Witam od około 2 lat z przerwami meczy mnie kaszel . Kaszek w ciągu roku pojawia sie i znika tak co 2_3 miesiące. .jest to suchy kaszel ale bardzo ostry .Nie palę papierosów. I nie jestem na nic uczulona.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Tak długi kaszel jest niepokojący. Proszę udać się na wizytę do pulmonologa. Pozdrawiam.