Męczący ślinotok u 57-letniej osoby

Witam mam 57 lat i pewien problem. od jakiegos czasu meczy mnie slinotok tzn nadmierne wydzielanie słonej ilosci śliny i scisk w zołodku. Po kazdym takim ataku wszystko wraca do normy. Moje pyt brzmi co może byc tego przyczyna??

Aleksander Ropielewski

Objaw nie jest specyficzny i jednoznaczny dlatego bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu lekarskiego oraz badania laryngologicznego i najpewniej gastroskopii nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.