Medycyna naturalna przy łuszczycy

Dzień dobry posiadam luszcyce miałem kontakt z 11 lekarzami przyjmowałem masę maści i nic nie pomaga występuje na łokciach kolanach i dłoniach. Dieta jest infekcji brak natluszczanie promienie UV są jakieś skuteczne sposoby? Naturalna medycyna? Bo konwencjonalna juz wyczerpana a pieniędzy wydałem na próby juz masę może znacie kontakt do kogoś bo niedługo ze psychiatra będę się kontaktował..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Zmienione chorobowo miejsca proszę obmywać wywarem z korzenia kolcowoju lub wodą morską. Do nacierania proszę używać oleju czosnkowego lub oleju z orzechów włoskich, a do kąpieli dodawać kilka filiżanek nierafinowanej soli morskiej.

Przepis na olej czosnkowy - do 100 ml oleju sezamowego dodać kilka zmiażdżonych ząbków czosnku i pozostawić do naciągnięcia przez 3 dni, potem przecedzić przez gazę.