Menopauza a brak ochoty na seks

mam 49 lat , jestem w okresie menopauzy ,u ginekologa byłam 6 miesięcy temu jestem zdrowa ,nie biorę żadnych lekarstw i mam wielki problem ze współżyciem od kilku miesięcy nie mam ochoty na zbliżenie ,nie wiem co mam zrobić aby chociaż trochę to zmienić . Dziękuje za każdą radę

WITAM PANIĄ

Proszę umówić się na wizytę do seksuologa i przerobić problem ze specjalistą, ponieważ na forum nie ma takiej możliwości . Pozdrawiam i życzę powodzenia.