Męski wygląd u kobiety a zaburzenia hormonalne

Dobry wieczór. Mam 22 lata i jestem załamana. Ponieważ mam sylwetkę, wygląd, tuszę, rysy, cerę męską, skórę męską. Wyglądam jak chłopak i jestem do niego podobna z wyglądu. Nie wiem czy dlatego, że tak myślę i organizm inaczej funkcjonuje czy dlatego, że mam problem z hormonami. Proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Aby mieć pewność, że to wina gospodarki hormonalnej może Pani udać się do ginekologa, który zbada Panią, zbierze wywiad rodzinny i zapewne wykona badania dodatkowe ( poziom niektórych hormonów we krwi). Pozdrawiam