Męskie cechy u 27-latki

Dzień dobry Mam na imię Maja i mam 27 lat. Niepokoi mnie mój wygląd. Uważam, ze ma wiele męskich cech. Mam szerokie barki, rozbudowane plecy i ramiona. Do tego prawie kompletny brak piersi. Całość wygląda bardzo niekorzystnie. Mam małe oczy i duża twarz. Czy mój wygląd moze być spowodowany zbyt niską ilością kobiecych hormonów? W wieku młodzieńczym ciężko pracowałam, pomagając rodzicom w gospodarstwie rolnym, czy to mogło mieć wpływ? Mam też sporo zmarszczek, zwłaszcza na czole i pod oczyma.

Wydaje się,że Pani cechy wyglądu mogą mieć swoje źródło w doświadczeniu, czyli w ciężkiej pracy na roli. Widzę jednak, że nie do końca akceptuje Pani swój wygląd. Być może konsultacja psychologiczna pomoże w zaakceptowaniu siebie? Pozdrawiam.