Metaliczny posmak w ustach, drętwienie kończyn a osłabienie

Witam,Od kilku dni mam dolegliwości,które miałam również pół roku temu przez 2 tygodnie tj: metaliczny posmak w ustach, drętwienie/mrowienie ust i języka-zdarzało się całej twarzy,ból mięśni, ogólna niemoc,podwyższone tętno i ciśnienie,mdłości (nie jestem w ciąży), zawroty głowy, przy głębszym wdechu-odczuwam ból. Ostatnio doszło takie uczucie niespokojnych nóg i rąk-zwłaszcza wieczorem. Ogólne zmęczenie i senność, a jednocześnie ciężko mi zasnąć. Proszę o pomoc.Lekarz rodzinny nie pomaga:(

Renata GrzechociĹska

Witam.
Warto zrobić podstawowe badania, takie jak morfologia, stężenia jonów, parametry wątrobowe.Metaliczny posmak, może być spowodowany przyjmowanymi lekami, chorobami, niedoborami, krwawieniem z przewodu pokarmowego. Dlatego konieczna jest dokładna diagnostyka.
Pozdrawiam