Metaliczny posmak w ustach, duszności, osłabienie i bóle stawów

Witam. Od jakiegoś czasu mam w ustach metaliczny posmak, od kilku dni problem się nasilił i momentami jest nie do wytrzymania.Z dodatkowych objawów jakie mam to duszności, ogólne osłabienie, bóle stawów w dłoniach, drętwienie rąk w nocy podczas snu i zatykanie lewego ucha jeżeli śpię na lewej stronie ucho mnie rano boli i nic na nie nie słyszę.Od wczoraj doszedł silny ból gardła,a bardziej gryzienie w nim.Mam zaparcia.Morfologia wyszła mi w normie tylko czerwone ciałka krwi nieco są podwyższone.

Aleksander Ropielewski

Objawy sa mało charakterystyczne i wymagają poszerzenia diagnostyki oraz możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego. W pierwszej kolejności sugeruję kontakt z laryngologiem.