Metaliczny smak w ustach, ból brzucha i nudności a prawdopodobieństwo ciąży

Witam,minęło 16 dni od zabezpieczonego stosunku,ostatnią miesiączke miałam 19.01.Kolejny okres powinien wystąpić ok 13.02.Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszedł negatywny.Mam dziwne objawy takie jak metaliczny smak w ustach,ból brzucha,nudnosci,ale podejrzewam,ze to oznaka zblizajacego sie okresu i stresu. Jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?

Witaj!
W zyciu jest wiele sytuacji , które mogą przesunąć wystąpienie miesiączki - leki, stres, a także lęk przed ciązą. Natomiast przez internet nie można potwierdzić ani zaprzeczyć - czy kobieta jest czy nie jest w ciąży? Proszę zrobić jeszcze jeden test lub udać się do ginekologa po poradę . Natomiast jesli w międzyczasie dostała pani okres,to proszę zapisać lub zapamiętać ,ze tego typu niedogodności to naturalna sprawa w życiu kobiety.
Pozdrawiam