Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Metaliczny smak w ustach i bóle podbrzusza jako skutek uboczny leku Pantopraz

leczę się lekami pantopraz 40mg dumox1g fromilid 500mg metronidazol polpharma 250mg i mam metaliczny smak w ustach bule w podbrzuszu to dobrze czy zle
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Witam. Metaliczny smak w ustach jest działaniem niepożądanym kuracji antybiotykowej. Nie ma powodów do niepokoju.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy