Metaliczny zapach w nosie od ok. 2 miesięcy

Witam, od około 2 miesiecy co kilka dni mam taki specyficzny, metaliczny zapach w nosie i wtedy słabo sie czuje. Ostatnio zdarza się to częściej. Czy to może być coś poważnego? Dodam, że mialam robione okresowe badania krwi 1 miesiąc temu i wszystkie wyniki były w normie. Mam 23 lata i żadnych przewlekłych chorób. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Witam. Tego typu objawy nie nasuwają podejrzenia żadnej specyficznej jednostki chorobowej. Warto jednak zgłosić się do neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.