Metastatis carcinomatis carcinoma undifferentiatum metastaticum columnae vertebralis

rozpoznanie histopatologiczne;metastatis carcinomatis M-801016 1/2 carcinoma undifferentiatum metastaticum columnae vertebralis. Wcześniej stwierdzony rak złosliwy pęcherza moczowego i rak prostaty, prosze o interpretację i rokowania.

Rozpoznanie mówi o obecności przerzutu do kręgów (prawdopodobnie w przebiegu raka pęcherza mocz). Szczegółowa interpretacja podczas bezpośredniej konsultacji onkologicznej.