Metizol przy Gravesie - Basedowie

Witam choruje na gravesa basedowa, aktualnie przyjmuje 1 tabletke metizolu dziennie i czekam na podanie jodu, czy moge uprawiać sport tzn chodzi mi o bieganie oczywiscie amatorsko. Czy wpływa to niekorzystnie na mój stan ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma przeciwwskazań do amatorskiego uprawiania sportu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.