Metoda leczenia przełyku Barreta

Jaka jest obecnie najbardziej skuteczna metoda leczenia przełyku Barreta? Gastroskopia wykazała taki wynik. Do tej pory stosowałem bioprazol, obecnie gastrolog zmienił go na controloc. Mam 26 lat.

Witam,
Coctroloc jest prawidłowym sposobem leczenia, łagodzi on dolegliwości spowodowane choroba, jednak nie prowadzi do ustąpienia metaplazji nabłonka w przełyku.

pozdrawiam