Metody leczenia choroby schizoafektywnej bądź schizofrenii

Jakie metody leczenia farmakologicznego zostają kiedy arypiprazol i amisulpryd, leki działające prokognitywnie nie przyniosły efektu w leczeniu zaburzeń funkcji poznawczych w przebiegu choroby schizoafektywnej bądź schizofrenii?

Nie jestem specjalistą w temacie leków. W tej kwestii zalecąłbnym zwrócić się do psychitary - praktyka. Obawiam się, że samodzielne eksperymentowanie z farmakologią może Panu bardzo zaszkodzić...