Metody leczenia napadów rzekomopadaczkowych

DOBRY WIECZÓR. W PIERWSZYM OKRESIE SWOJEGO ŻYCIA DOZNAŁAM TRAUMY CO PRZYCZYNIŁO SIĘ DO POWSTANIA NAPADÓW RZEKOMOPADACZKOWYCH CZY JEST JAKAŚ METODA LECZNICZA KTÓRA POMOGŁA BY MI Z TEGO WYJŚĆ

Zazwyczaj napady rzekomopadaczkowe są objawem konwersji czyli mówiąc prościej i w dużym skrócie jest to fizyczny objaw problemów emocjonalnych/ psychicznych.
W tym wypadku, jak i w każdym innym leczyć należy przyczynę a nie objaw.
Leczeniem powinien zająć się psychiatra. Tylko psychiatra jest w stanie dobrać odpowiednie leki i jeśli potrzeba, a zazwyczaj jest to niezbędne, skieruje na psychoterapię.
Powinien to być psychiatra i ośrodek, mający doświadczenie w leczeniu tego typu chorób.